Начало Спорт Бягане Десетки участници се състезаваха в пробега „Павликени“

Десетки участници се състезаваха в пробега „Павликени“

748

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния общински лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.

Пълният списък с победителите в различните категории, вижте по-долу:

Награждаване от лекоатлетически крос „Павликени – 2017”

ДГ – момичета

1 място – Габриела Милчева – ДГ „Слънце”
2 място – Поля Асенова – ДГ „8 март”
3 място – Изабел Георгиева – ДГ „Вяра, Надежда, Любов”

ДГ – момчета

1 място – Данислав Мислков – ДГ „Слънце”
2 място – Владислав Богданов – ДГ „Слънце”
3 място – Иван Александров – ДГ „Вяра, Надежда, Любов”

1-2 клас – момичета

1 място – Ема Ангелова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Надежда Иванова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Ивона Пламенова – СУ „Бачо Киро” – Павликени

1-2 клас – момчета

1 място – Мартин Симеонов – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Алекс Трифонов – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Максим Ангелов – ОУ „Св. Кл. Охридски” – Павликени

3-4 клас – момичета

1 място – Виолета Ангелова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Кристина Бориславова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Преслава Владимирова – ОУ „Св. Кл. Охридски” – Павликени

3-4 клас – момчета

1 място – Александър Ивов – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Александър Иванов – ОУ „Св. Кл. Охридски” – Павликени
3 място – Дамян Воронцов – СУ „Бачо Киро” – Павликени

5-6 клас – момичета

1 място – Силвия Друмева – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Александра Христова – ОУ „Св. Кл. Охридски” – Павликени
3 място – Севгюл Красимирова – ОУ „Филип Тотю” – Върбовка

5-6 клас – момчета

1 място – Димиътр Христов – ОУ „Св. Кл. Охридски” – Павликени
2 място – Николай Димитров – СУ „Бачи Киро” – Павликени
3 място – Калоян Михайлов – СУ „Бачо Киро” – Павликени

7-8 клас – момичета

1 място – Диляна Йорданова – ОУ „Св. Кл. Охридски” – Павликени
2 място – Марина Анева – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Габриела Ганчева – СУ „Бачо Киро” – Павликени

7-8 клас – момчета

1 място – Албен Юриев – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Даниел Георгиев – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Александър Мариянов – СУ „Бачо Киро” – Павликени

9-10 клас – юноши

1 място – Александър Маринов – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Галин Иванов – ПГАТ „Ц. Церковски” – Павликени
3 място – Николай Атанасов – ПГАТ „Ц. Церковски” – Павликени

9-10 клас – девойки

1 място – Стефани Иванова – СУ „Бачо Киро” – Павлиекни
2 място – Марина Маринова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Мария Николаева – СУ „Бачо Киро” – Павликени

11-12 клас – юноши

1 място – Георги Курдов – ПГАТ „Ц. Церковски” – Павликени
2 място – Хинко Мунков – ПГАТ „Ц. Церковски” – Павликени
3 място – Назмир Кеазимов – СУ „Бачо Киро” – Павликени

11-12 клас – девойки

1 място – Боряна Миленова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Мария Славчева – ПГАТ „Ц. Церковски” – Павликени
3 място – Стефани Асенова – СУ „Бачо Киро” – Павликени

ветерани

1 място – Александър Атанасов
2 място – Иван Ковачев
3 място – Николай Христов