Начало Спорт Волейбол Врачански волейболисти бият два пъти „Павликени”

Врачански волейболисти бият два пъти „Павликени”

1509

Врачанските волейболисти записаха две победи над отборите на ВК „Павликени”. Срещите бяха от груповата фаза на ДП при юношите старша и младша възраст. Старшата видяха повече зор срещу връстниците си от ВК „Павликени”.

Врачани спечелиха с 3:0 гейма, но в две от частите се озориха здраво. След лесен първи гейм завършил 25:15 нашите срещнаха сериозен отпор до края на мача. Вероятно имаше елементи на подценяване, но втората и трета части бяха спечелени само с по 2 точки разлика – 25:23. Двубоят при юношите младша възраст също завърши 3:0 за ВК „Ботев”. Тук нашите нямаха същите проблеми и спечелиха категорично, не давайки на съперника да запише дори 20 точки в отделен гейм. Резултатът 25:11, 25:13, 25:19 говори категорично.