Начало Спорт Футбол „Мизия“ изпусна ОФК „Павликени“

„Мизия“ изпусна ОФК „Павликени“

1409

Без победител – 1:1 завърши срещата в Кнежа между „Мизия“ (Плевен) и едноименния тим на град Павликени.

Двубоят бе от 5-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините трябва да съжаляват, че за пореден път пропуснаха да спечелят първа победа в първенството. И този път причината бе неумения в завършващата фаза на атаката. Мачът тръгна добре за селекцията на треньорския тандем Ивайло Петков – Димитър Петров. В 20-ата минута Даниел Йозов проби отдясно, центрира и Едис Селимински даде гол аванс на състава от Кнежа. В края на полувремето обаче лидера на гостите Димитър Кушев се възползва от грешка на съперника и завърши с попадение контраатака – 1:1. После топката се разиграваше предимно в централната част на терена, но Тонев, Владислав Симеонов и автора на гола Селимински пропуснаха да донесат победата на Мизия.