Начало Спорт Футбол ОФК “Павликени” поведе, но загуби в Трявна

ОФК “Павликени” поведе, но загуби в Трявна

1036

Павликенчани допуснаха минимална загуба при гостуването си в Трявна с 2:1, въпреки че водеха в резултата и можеха да си тръгнат с точки. Гостите започнаха добре срещата и поведоха в 30-ата минута с 0:1. След центриране от статично положение и рикошет точен бе Йордан Петев.

Домакините обаче успяха да изравнят след грешка на Борислав Чешмеджиев. Халфът загуби топката при опит да лъже съперник, тревненци организираха контра и Васил Андреев бе точен за 1:1.

В края на полувремето Никола Какамъков пропусна от непосредствена близост отново да даде аванс на павликенчани, като в 43-ата минута нацели в главата вратаря на съперника Мирослав Киров.

Петнайсетина минути преди края на двубоя Какамъков събори в пеналта Васил Андреев и последва дузпа, която бившият етърец Илко Трифонов с точен удар превърна в три точки за настоящия си тим “Трявна”.