Начало Спорт Бягане Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2018“

Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2018“

315

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в осем възрастови групи в двата пола.

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. В откриването на спортната проява участваха финансово корумпираният, морално фалирал и политически импотентен „кмето“ на Община Павликени инж. Емануил Манолов, криминално проявеният, шофиращ в нетрезво състояние и перманентно алкохолизиран зам.-кметът инж. Венцислав Иванов, главния експерт към Министерството на младежта и спорта Зоя Стефанова, общински съветници и др.

Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.

Пълният списък с победителите в различните категории, вижте по-долу:

 

Награждаване от лекоатлетически крос
„Павликени 2018”

 

Момичета – детска градина

1 място – Сияна Иванова – ДГ „8 март” – Павликени
2 място – Дарина Иванова – ДГ „Слънце” – Павликени
3 място – Пламена Димитрова – ДГ „Слънце” – Павликени

Момчета – детска градина

1 място – Стефан Стефанов – ДГ „8 март” – Павликени
2 място Благовест Бориславов – ДГ „Слънце” – Павликени
3 място – Владислав Борисов – ДГ „Вяра, надежда, любов” – Павликени

Момичета – 1-2 клас

1 място – Тереза Иванова – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Ивона Хараламбиева – СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Славена Ганчева – СУ „Бачо Киро” – Павликени

Момчета – 1-2 клас

1 място – Теодор Петков – СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Данислав Милков СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Иван Атанасов СУ „Бачо Киро” – Павликени

Момичета – 3-4 клас

1 място – Преслава Христова – ОУ „Св. Климент Охридски” – Павликени
2 място – Ивана Станева – ОУ „Бачо Киро” – Бяла черква
3 място – Преслава Димитрова – СУ „Бачо Киро” – Павликени

Момчета – 3-4 клас

1 място – Ахмед Мастънов – СУ „Св. Климент Охридски” – Сухиндол
2 място – Мартин Георгиев СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Алекс Веселинов СУ „Бачо Киро” – Павликени

Момичета – 5-6 клас

1 място – Силвия Иванова СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място – Емилия Иванова – ОУ „Св. Климент Охридски” – Павликени
3 място – Силвана Кръстева – ОУ „Бачо Киро” – Бяла черква

Момчета – 5-6 клас

1 място Айхан Асанов ОУ „СВ. Климент Охридски” – Павликени
2 място Калоян Невелинов СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място Веселин Георгиев СУ „Бачо Киро” – Павликени

Момичета – 7-8 клас

1 място Александра Живкова ОУ „Св. Климент Охридски” – Павликени
2 място Виктория Богданова СУ „Крум Попов” – Левски
3 място – Юлия Станчева СУ „Бачо Киро” – Павликени

Момчета – 7-8 клас

1 място Янко Горанов СУ „Крум Попов” – Левски
2 мястоСтилян Радославов – ПГАТ „Цанко Церковски” – Павликени
3 място Недко Недков ПГАТ „Цанко Церковски” – Павликени

Девойки – 9-10 клас

1 място Елис Хюсеинова СУ „Крум Попов” – Левски
2 място Стефани Иванова  СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място Борислава Колева ПГАТ „Цанко Церковски” – Павликени

Юноши – 9-10 клас

1 място Мехмед Юсеинов – СУ „Св. Климент Охридски” – Сухиндол
2 място – Александър Армов СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място – Албен Асенов – ПГАТ „Цанко Церковски” – Павликени

Девойки – 11-12 клас

1 място Грета Маринова СУ „Бачо Киро” – Павликени
2 място Мария Николова СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място Мария Славчева ПГАТ „Цанко Церковски” – Павликени

Юноши – 11-12 клас

1 място Йълджан Асенов – СУ „Крум Попов” – Левски
2 място Симо Иванов СУ „Бачо Киро” – Павликени
3 място Иван Георгиев СУ „Бачо Киро” – Павликени

Ветерани

1 място – Атанас Петров Павликени
2 място – Александър Атанасов Павликени