Начало Спорт Футбол Програма за турнир по футзал „Павликени – 2016/2017“

Програма за турнир по футзал „Павликени – 2016/2017“

1031

 

ГРУПА „А“ ГРУПА „В“ ГРУПА „С“
1 ЧЕРВЕН ДИНАМИТ АЛЕКС СТИЛ БРАВО
2 ЛЕСИЧЕРИ ПОЛИПЛАСТ ДЖОРДАНИ КОМЕРС
3. ТИКИ – ТАКА МАРК КРАФТ –фуражен завод СУ „БАЧО КИРО”
4 МЕДИАНА БИЛДИНГ КЪМПАНИ ЗАРЯ
ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” БАРСА

 

28.11.2016 г. /понеделник/

17:30 ч.             ЧЕРВЕН ДИНАМИТ – МЕДИАНА
18:30 ч.             ЛЕСИЧЕРИ – ТИКИ-ТАКА

29.11.2016 г. /вторник/

17:30 ч.             ДЖОРДАНИ КОМЕРС – БАРСА
18:30 ч.             СУ „БАЧО КИРО” – ЗАРЯ

30.11.2016 г. /сряда/

17:30 ч.             ПОЛИПЛАСТ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ”
18:30 ч.             МАРК КРАФТ / фуражен завод – БИЛДИНГ КЪМПАНИ

01.12.2016 г. /четвъртък/

17:30 ч.             МЕДИАНА – ТИКИ-ТАКА
18:30 ч.             ЧЕРВЕН ДИНАМИТ – ЛЕСИЧЕРИ

02.12.2016 г. /петък/

17:30 ч.             АЛЕКС СТИЛ – ПОЛИСПЛАСТ
18:30 ч.             БАРСА – СУ „БАЧО КИРО”

05.12.2016 г. /понеделник/

17:30 ч.             БРАВО – ДЖОРДАНИ КОМЕРС
18:30 ч.             ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – МАРК КРАФТ – фуражен завод

08.12.2016 г. /четвъртък/

17:30 ч.             БИЛДИНГ КЪМПАНИ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ”
18:30 ч.             МАРК КРАФТ – фуражен завод – АЛЕКС СТИЛ

09.12.2016 г. /петък/

17:30 ч.             СУ „БАЧО КИРО” – БРАВО
18:30 ч.             ЗАРЯ – БАРСА

12.12.2016 г. /понеделник/

17:30 ч.             ЛЕСИЧЕРИ – МЕДИАНА
18:30 ч.             ТИКИ-ТАКА – ЧЕРВЕН ДИНАМИТ

13.12.2015 г. /вторник/

17:30 ч.             БРАВО – ЗАРЯ
18:30 ч.             ПОЛИПЛАСТ – МАРК КРАФТ – фуражен завод

14.12.2015 г. /сряда/

17:30 ч.             ДЖОРДАНИ КОМЕРС – СУ „БАЧО КИРО”
18:30 ч.             АЛЕКС СТИЛ – БИЛДИНГ КЪМПАНИ

15.12.2015 г. /четвъртък/

17:30 ч.             ЗАРЯ – ДЖОРДАНИ КОМЕРС
18:30 ч.             БАРСА – БРАВО

16.12.2015 г. /петък/

17:30 ч.             БИЛДИНГ КЪМПАНИ – ПОЛИПЛАСТ
18:30 ч.             ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – АЛЕКС СТИЛ

 

КЛАСИРАЛИТЕ СЕ НА I И II МЯСТО В ГРУПИТЕ И III – TE ДВА ОТБОРА, НАЙ-ДОБРИ ОТ ГРУПИТЕ ИГРАЯТ НА КРЪСТ НА ЕЛИМИНИРАНЕ

 

19.12.2016 г. /понеделник/

17:30 ч.                                1.         A1 – III 2
18:30 ч.                                2.         A2 – III 1

20.12.2016 г. /вторник/

17:30 ч.                                 3.       B1 – C2
18:30 ч.                                 4.       B2 – C1

27.12.2016 г. /вторник/

17:30 ч.                                 1 – 4
18:30 ч.                                 2 – 3

29.12.2016 г. /четвъртък/

17:30 ч.                                 III – IV
18:30 ч.                                 I – II

НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА