Начало Спорт Красен Трифонов донесе равенство на ОФК “Павликени” в Славяново

Красен Трифонов донесе равенство на ОФК “Павликени” в Славяново

705

ОФК “Павликени” постигна 2:2 като гост на “Вихър” (Славяново) в интересен мач с атаки към двете врати. Домакините поведоха в 13-ата минута с прецизен удар на Александър Скорчев от границата на пеналта. Последваха още опасни атаки, но Тони Паликрушев, Десислав Русев и Иван Иванов не успяха да отбележат. Павликенчани създадоха възможности чрез Стефан Гинчев, Йордан Петев и Красен Трифонов.

В 30-ата минута след разбъркване Цветомир Додуров изравни резултата. Секунди преди почивката Паликрушев фаулира грубо Стефан Гинчев, настана разправия между футболистите и реферът вдигна червени картони на Паликрушев от “Вихър” и направилия дебют за гостите Янислав Илиев. Удар на Десо Русев в 60-ата минута бе избит от Венци Димитров, но връхлитащият Иван Иванов довкара топката в мрежата за резултата от 2:1.

Секунди преди края на мача Красен Трифонов изпълни свободен удар, никой не игра с топката и тя влезе в мрежата на “Вихър” за крайния резултат 2:2.