Начало Спорт Футбол ОФК “Павликени” направи 1:1 в Дряново

ОФК “Павликени” направи 1:1 в Дряново

661

С равенство 1:1 завърши последната контрола на ОФК “Павликени” в Дряново срещу местния “Локомотив”. Треньорът Димитър Тодоров не можеше да разчита на трима от основните си футболисти – Джихат Кямил, Красен Славчев и Цветомир Додуров.

Проверката с “Локомотив”, който изгражда силен отбор, определено бе оспорвана, а попаденията паднаха в последните петнайсетина минути.

Преди почивката Стефан Гинчев и Калоян Калчев организираха опасна атака, която обаче не завърши с попадение. Чак в 77-мата минута Никола Какамъков изведе гостите напред в резултата. Той първо стреля опасно, но вратарят Иван Христов отби топката, тя попадна в Гинчев, който отново нанесе удар и пак Христов се намеси.

Новата добавка на Какамъков обаче най-накрая прати кълбото в мрежата – 0:1. Малко по-късно Йордан Иванов от дряновския тим получи втори жълт и съответно червен картон за грубо нарушение срещу Гинчев. Пет минути преди края Тодор Чирпанов засече с глава центриране и оформи крайното 1:1.