Начало Спорт Футбол „Вихър“ отнесе „Павликени“

„Вихър“ отнесе „Павликени“

1115

Вихър /Славяново/ разгроми в Павликени едноименния тим с 5:1. Това бе най-малкото с което се отърваха домакините. Селекцията на Красимир Бислимов доминираше тотално и пропусна поне още толкова попадения. Наказателната й акция започна в средата на първото полувреме когато Александър Скорчев засече с глава центриране на съотборник.

Четвърт час по-късно Светослав Кръстев изведе Преслав Антонов сам срещу вратаря и той го надигра за 2:0.

Веднага след почивката Скорчев направи аванса на славяновския тим категоричен, оползотворявайки пас отдясно. Малко след това Георги Вълчев реализира от фаул почетното попадение за Павликени.

В 61-ата минута Антонов се разписа за втори път след като пресече пас на съперник. Виктор Иванов фиксира окончателното 5:1 след подаване на Николай Иванов. До края Скорчев и Антонов пропуснаха да вкарат още.