Начало Спорт Футбол „Вихър“ (Славяново) победи ОФК „Павликени“

„Вихър“ (Славяново) победи ОФК „Павликени“

1381

Новаците от „Вихър“ (Славяново) продължават с доброто си представяне в шампионата на Северозападната „В“ група. В среща от 10-ия кръг футболистите на Красимир Бислимов се наложиха с 3:1 над силно играещия до момента тим на Павликени. Това бе четвърта победа за тима от малкото градче край Плевен. Още през първите двадесетина минути домакините категорично показаха кой е по-добрия отбор в мача. В 3-ата минута Иван Аделинов откри за „Вихър“, а в 17-ата Борислав Иванов увеличи на 2:0. Само две по-късно гостите отвърнаха с попадение на Димитър Кушев, като при резултат 2:1 завърши и първото полувреме.

През втората част домакините владееха инициативата и логично стигнаха до ново попадение. В 75-ата минута Евгени Систов вкара трети гол във вратата на „Павликени“ и оформи крайния успех на тима си с 3:1.