Начало Спорт Футбол „Кариана“ (Ерден) победи с 5:0 ОФК „Павликени“

„Кариана“ (Ерден) победи с 5:0 ОФК „Павликени“

1171

Отборът на „Кариана“ (Ерден) победи с 5:0 ОФК „Павликени“ и продължава с пълен точков актив в Северезопадната Трета лига след третия кръг. Интригата бе с колко ще бие селекцията на Атанас Джамбазки.

През първото полувреме футболистите опънаха нервите на феновете си с доста голови положения. В крайна сметка гол не падна.

Скоро след почивката Васил Тачев даде ход на победата. След него се разписа и Румен Рангелов. Кристиян Василев направи резултата категоричен. До края той и Тачев вкараха по още веднъж.

За Павликени играха: Стефанов, Какамънов, Кънев, Александров, Вълков, Аначков /82 Киров/, Михайлов /63 Маринов/, Ингилизов, Кушев /68 Малинов/, Стилиянов и Трифонов.

Главен съдия на мача бе Даниел Иванов с помощници Николай Щирков и Николай Недков от Видин.