Начало Спорт Късен автогол донесе загуба на ОФК “Павликени”

Късен автогол донесе загуба на ОФК “Павликени”

385

Късен автогол донесе първа домакинска загуба в новото първенство на Северозападната Трета лига на ОФК “Павликени”. Отборът загуби с 0:1 от “Локомотив” (Дряново) в двубой от деветия кръг на шампионата. Секунди преди края на срещата гостите изпълниха корнер, последва удар, центриране, топката удари по главата Георги Христов и влезе в мрежата за 0:1.

Домакините владееха инициативата през цялото време, а съперникът им действаше дефанзивно. До почивката Димитър Динев и Стефан Гинчев пропуснаха да вкарат за павликенчани. Шанс за гол пропиля през втората част и Симеон Иванов. Останалото бяха центрирания и удари към дряновската врата, която обаче остана суха.

Павликенчани, които до момента са най-добре представящият се тим от Великотърновски регион в групата след лидера в подреждането “Локомотив” (Горна Оряховица), са седми в класирането с 15 точки.