Начало Спорт „Локомотов“ (Мездра) победи ОФК „Павликени“

„Локомотов“ (Мездра) победи ОФК „Павликени“

281

„Локомотив“ надви едноименния тим на Павликени с 2:1 в Мездра. Двубоят е от шестия кръг на Северозападната Трета лига.

Стана изключително интересен мач. 120 секунди след началото му Васил Калоянов пропусна да изведе „железничарите“ напред в резултата. С попадение се разминаха през първото полувреме още съотборниците му Ивайло Бояджиев и на два пъти Деян Иванов.

Така се стигна до 28-ата минута, когато Христо Марков центрира и Пламен Илиев даде аванс на ОФК „Павликени“. Десетина минути по-късно Васил Сапунджиев изравни с удар от 27-28 метра. После вратарят на гостите спаси удар на Деян Иванов.

В 69-ата минута Бояджиев осигури победата за „Локомотив“. С нея мездренският тим се затвърди сред челниците.