Начало Спорт Футбол „Мизия“ удари ОФК „Павликени“

„Мизия“ удари ОФК „Павликени“

1033

„Мизия“ /Кнежа/ спечели с 2:1 гостуването си на едноименния отбор от град Павликени.

Двубоят бе от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Победата можеше и да е по-изразителна с оглед на показаното от съперниците на терена.

В началния четвърт час никой не взе превес. Домакините имаха две голови възможности, но вратаря на съперника се справи. Това като, че ли ги обезвери. В следващите 75 минути тима от Кнежа бе по-добрият. До почивката Десислав Русев, М. Тонев и Петьо Славчев пропуснаха да вкарат, веднъж и гредата помогна на ОФК „Павликени“.

През втората част доминацията на „Мизия“ вече бе пълна. В 62-ата минута Светослав Ичколовски откри резултата с глава. Четвърт час по-късно Славчев се измъкна сам срещу вратаря и покачи на 2:0. При сходна ситуация Тонев пропусна да направи резултата категоричен. В последните секунди Димитър Кушев насочи с глава топката в празната врата за крайното 2:1.