Начало Спорт ОФК “Павликени” взе дербито с “Левски-2007”

ОФК “Павликени” взе дербито с “Левски-2007”

410

В Павликени едноименният тим спечели с 3:1 срещу съседите от “Левски-2007” (Левски). Първата част протече равностойно.

Четвърт час след началния съдийски сигнал Октай Азисов пропусна да открие резултата. После Симеон Иванов и Тодор Чирпанов също не се справиха в завършващата фаза. Това все пак се случи в края на полувремето, когато Йордан Йорданов проведе нападение по левия фланг и подаде на Иванов, който този път беше точен – 1:0.

По идентичен начин със същите изпълнители резултатът стана 2:0 в 62-та минута. След това гредата помогна на левскарите. Последва затишие на терена, но в 86-ата минута интригата отново се завърна след гола с глава на Тихомир Тодоров за 2:1.

Накрая обаче резервата Димитър Динев беше най-съобразителен в суматохата и реализира третия гол за “Павликени”.

ОФК “Павликени”: Христо Христов, Атанас Фиданин, Хюсеин Вейсов, Ивайло Маринов, Октай Азисов, Даниел Йорданов, Йордан Йорданов, Тодор Чирпанов, Красен Трифонов, Симеон Иванов, Мартин Ширтев.