Начало Спорт ОФК “Павликени” загуби с 3:1 в Севлиево

ОФК “Павликени” загуби с 3:1 в Севлиево

335

ОФК “Павликени” загуби с 3:1 гостуването си в Севлиево. В края на първото полувреме Атанас Георгиев откри резултата за домакините от фаул. В средата на втората част Християн Василев беше изведен срещу павликенския страж Венци Димитров, финтира го и покачи на 2:0. Скоро обаче Стефан Гинчев върна интригата с попадение при суматоха пред вратата на Христо Лалев – 2:1. Всичко приключи четвърт час преди края, когато Василев се разписа за втори път с шут от границата на наказателното поле.

Павликенчани заемат осмото място във временното класиране, а в неделя в интригуващо дерби приемат дублиращия отбор на “Етър”.

ОФК “Павликени”: Венцислав Димитров, Ивайло Маринов, Георги Христов, Ивайло Велчев, Красимир Гавазов, Тихомир Трифонов, Александър Узунов, Йордан Йорданов, Борислав Иванов, Красен Трифонов, Стефан Гинчев.