Начало Спорт ОФК “Павликени” надви “Етър-2” с 3:0

ОФК “Павликени” надви “Етър-2” с 3:0

410

ОФК “Павликени” записа успех с класическото 3:0 срещу дублиращия тим на “Етър”.

Началото бе равностойно, но после домакините наложиха превес. Красен Трифонов откри резултата в 31-та минута с леко куриозно попадение. Халфът изпревари бранител на гостите и чукна топката, тя се отклони от крака му и влезе в мрежата. В края на първата част Ивайло Маринов центрира към завърналия се след дълго лечение на травма Стефан Гинчев, който с глава стреля в аут.

В 58-та минута Стефан Гинчев покачи на 2:0, като с глава засече центриране на Красен Трифонов. Десет минути преди края Йордан Петев Йорданов проби отляво и с хубав удар оформи крайното 3:0.

С успеха павликенчани са пети с 12 точки, а загубата остави “виолетовите” на 15-ата позиция с 3 т.

ОФК “Павликени”: Ив. Христов, Маринов, Г. Христов, Фиданин, Калчев, Д. Йорданов, Й. Йорданов, Чирпанов, Трифонов, Маринов, Гинчев.

“Етър-2”: Пр. Петков, Гугучков, Колимечков, Ив. Петков, Иванов, Ганев, Ненчев, Митев, Димитров, Ангелов, Събев.