Начало Спорт ОФК “Павликени” надви “Локомотив” (Дряново) с 2:1

ОФК “Павликени” надви “Локомотив” (Дряново) с 2:1

195

Ценна победа с 2:1 взе ОФК “Павликени” в домакинството си срещу последния в класирането “Локомотив” (Дряново). Павликенчани губеха с 0:1, но обърнаха резултата, като победното им попадение падна чак в последните секунди на добавеното време.

Дряновци откриха първи и водеха с 0:1 до почивката. Гостите откриха резултата в средата на първото полувреме след удар по диагонала и добавка на Тихомир Трифонов.

През втората част обаче Тодор Чирпанов успя да изравни с удар от далечно разстояние в 68-ата минута. В самия край на мача капитанът Йордан Йорданов донесе победния гол.

“Железничарите” доиграха срещата с намален състав, след като Бранислав Ботев инкасира втори жълт и червен картон. За Играч на мача бе избран Георги Христов, който получи традиционната бутилка червено вино от Община Павликени.