Начало Спорт ОФК “Павликени” надви “Партизан” (Червен бряг) с 4:2 в контрола

ОФК “Павликени” надви “Партизан” (Червен бряг) с 4:2 в контрола

499

Едноименният тим на град Павликени победи с 4:2 у дома “Партизан” (Червен бряг) в контрола.

Домакините започнаха по-добре, диктуваха събитията на терена през първото полувреме и регистрираха почти 100 % успеваемост в атака. В 6-ата минута Красен Трифонов центрира и Тодор Чирпанов откри резултата с глава. Малко след това Стефан Гинчев се измъкна очи в очи със Станислав Антонов, прехвърли го и довкара топката в мрежата – 2:0.

В 20-ата минута Трифонов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле и резултатът стана класически. Скоро обаче играещият треньор на гостите Любомир Иванов получи топката от Милен Тонев и намали на 3:1.

След почивката играта беше равностойна. В 51-та минута Гинчев овладя топката от центъра, устреми се сам срещу вратаря и направи 4:1. Десетина минути по-късно Калоян Тодоров реализира със задна ножица за окончателното 4:2.