Начало Спорт Футбол ОФК „Павликени“ надигра „Ботев“ (Луковит)

ОФК „Павликени“ надигра „Ботев“ (Луковит)

1425

Поражение с 0:2 допусна Ботев (Луковит) в Павликени от едноименния тим. Двубоят бе от 4-ия кръг на Северозападната Трета лига. С оглед на ситуацията при съперниците резултата е изненадващ. Селектираният едва в последния момент тим на домакините обаче заслужи трите точки. Получи се равностоен мач в който селекцията на Димитър Тодоров успя да реализира две от положенията си. В края на първото полувреме Ингилизов оползотвори подаване отдясно на съотборник, насочвайки топката в мрежата.

В следващите минути лидерът Димитър Кушев пропиля три ситуации. По един пропуск направиха Стилян Михайлов и Красен Трифонов. В 85-ата минута Белослав Чешмеджиев засече в глава центриране за крайното 2:0. Гостите също имаха своите шансове. Попадение на Митко Милчев бе отменено заради спорно отсъдена засада. Ботевци имаха претенции и за неотсъдена дузпа срещу Владислав Симеонов. Милен Тонев пък не успа два пъти да вкара.