Начало Спорт Футбол Юношите децата на ОФК „Спартак“ вкараха 16 гола на „Павликени“

Юношите децата на ОФК „Спартак“ вкараха 16 гола на „Павликени“

1175

Два от отборите на плевенския ОФК „Спартак“ постигнаха разгромни победи на собствен терен над „Павликени“.

Юношите младша възраст разбиха съперника с 9:0 в мач от 14-ия кръг на зоналното футболно първенство.

Селекцията на Ботьо Ботев можеше да бие с двойно по-голям резултат. Три гола реализира Александър Събчев, два пъти се разписа Цветан Цветанов, а по веднъж Любчо Вегенов, Денислав Петров, Хараламби Хараламбиев и Тихомир Динев. След почивката плевенския треньор смени половината отбор, давайки шанс на останалите момчета от групата.

По същия начин се разви и двубоя от 14-ия кръг на децата – подзона Велико Търново. Избраниците на Момчил Челестинов биха със 7:0. Резултатът можеше и да е двуцифрен. Два пъти се разписа Юлиян Николов. Другите попадения реализираха Алекс Асенов, Ангел Боев, Християн Нечев, Наско Петров и Пламен Нанов. Челестинов започна второто полувреме със седем нови футболисти.