Начало Спорт Футбол „Спартак“ Плевен се изложи срещу ОФК „Павликени“

„Спартак“ Плевен се изложи срещу ОФК „Павликени“

1209

„Спартак“ (Плевен) взе точка – 1:1 у дома срещу ОФК „Павликени“ в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Плевенчани реализираха в 33-ата минута чрез Христо Спасов. Това бе всичко добро за тях в този двубой. Те владееха топката, но от това не произлезе нищо съществено. Атаките им бяха хаотични. „Павликени“ излезе с мисълта да опази вратата си и успя с едно изключение, когато допусна гол.

През останалото време се справиха. Напред провеждаха епизодични контраатаки. В 71-ата минута Красен Трифонов надбяга плевенските бранители, шутира, вратарят изби, но при добавката бе безпомощен – 1:1. В края на срещата Димитър Кушев беше близо до победно попадение за гостите, но от няколко метра не стреля точно с глава.