Начало Спорт Общински турнир по футбол на малки вратички „Трифон Иванов“ 2023

Общински турнир по футбол на малки вратички „Трифон Иванов“ 2023

280

9 отбора се записаха за тазгодишното издание на Общинския турнир по футбол на малки вратички „Трифон Иванов“ 2023 в Павликени.

Турнирът ще се проведе в периода 13 февруари – 2 март на футболното игрище с изкуствена настилка зад магазин „Абсолют +“ срещу Стадиона.

По време на откриването на 13 февруари от 17:00 ч. ще бъде отслужена панихида в памет на легендарния футболист Трифон Иванов. На тази дата преди 7 години загубихме завинаги големия футболен национал и почетен гражданин на Павликени.

Граждани, футболисти, фенове ще имат възможност да запалят свещ и да поднесат цветя в памет на именития футболист. На следващия ден близките на Трифон Иванов ще положат цветята на гроба му.

Пълната програма на турнира:

13 февруари (понеделник)

17:00 ч.      ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА

17:30 ч.      „Медиана“ Павликени – „Сладки хапки“ Павликени

18:30 ч.      СУ „Бачо Киро“ Павликени – „Червен динамит“ Павликени

15 февруари (сряда)

17:30 ч.      ПГАТ „Цанко Церковски“ Павликени – ЕТ „Пламен Стоянов“ Сухиндол

18:30 ч.      „Бъдеще“ с. Бутово – „Алекс `99“ Павликени

16 февруари (четвъртък)

17:30 ч.      „Билдинг къмпани“ Павликени – ПГАТ „Цанко Церковски“ Павликени

18:30 ч.      ЕТ „Пламен Стоянов“ Сухиндол – „Бъдеще“ с. Бутово

20 февруари (понеделник)

17:30 ч.      „Сладки хапки“ Павликени – „Червен динамит“ Павликени

18:30 ч.      „Бъдеще“ с. Бутово – „Билдинг къмпани“ Павликени

21 февруари (вторник)

17:30 ч.      „Медиана“ Павликени – СУ „Бачо Киро“ Павликени

18:30 ч.      „Алекс `99“ Павликени – ЕТ „Пламен Стоянов“ Сухиндол

22 февруари (сряда)

17:30 ч.      ПГАТ „Цанко Церковски“ Павликени – „Бъдеще“ с. Бутово

18:30 ч.      „Билдинг къмпани“ Павликени – „Алекс `99“ Павликени

23 февруари (четвъртък)

17:30 ч.      СУ „Бачо Киро“ Павликени – „Сладки хапки“ Павликени

18:30 ч.      „Червен динамит“ Павликени        – „Медиана“ Павликени

27 февруари (понеделник)

17:30 ч.      „Алекс `99“ Павликени – ПГАТ „Цанко Церковски“ Павликени

18:30 ч.      ЕТ „Пламен Стоянов“ Сухиндол – „Билдинг къмпани“ Павликени

28 февруари (вторник)

ПОЛУФИНАЛИ

17:30 ч.      Мач А: отборът на I място от „А“ група – отборът на II място от „Б“ група

18:30 ч.      Мач Б: отборът на II място от „А“ група – отборът на I място  от „Б“ група

2 март (четвъртък)

ФИНАЛИ

17:30 ч.      Мач за трето място: загубилия отбор от Мач А срещу загубилия отбор от Мач Б

18:30 ч.      ФИНАЛ: победилия отбор от Мач А срещу победилия отбор от Мач Б