Начало Спорт Футбол ОФК “Павликени” загуби с 3:1 в Луковит

ОФК “Павликени” загуби с 3:1 в Луковит

1179

“Ботев” (Луковит) победи с 3:1 павликенчани.

Първото полувреме бе за домакините, които стигнаха до два гола аванс. През паузата треньорът на ОФК “Павликени” пусна в игра Любослав Чешмеджиев и Александров и това сериозно раздвижи играта. В 71-ата минута Йордан Йорданов с глава намали на 2:1, след което пропусна две чисти положения. Нов гол на гостите бе отменен заради нарушение на Николай Иванов в атака, с което наставникът на “Павликени” Димитър Тодоров не бе съгласен. В края на мача след грешка на павликенчани Милен Тонев реши нещата за домакините – 3:1.

“В следващия кръг приемаме “Мизия” (Кнежа) и очаквам отборът да играе силно и да вземем необходимата победа, която да върне самочувствието на момчетата”, коментира треньорът Димитър Тодоров.